Architekt wnętrz

Wnętrza to nasza pasja...


Salon

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych: domów, apartamentów i mieszkań.

Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz pod klucz. Dzięki dobrze zoragnizowanej grupie montażystów koordynujemy całe przedsięwzięcia, osiągając najlepsze efekty dostosowane do potrzeb klienta.

W naszym salonie możesz obejrzeć i zakupić materiały najlepszych producentów w najatrakcyjniejszych cenach na rynku: drzwi, podłogi, farby najnowsze wzory tapet i wszystko co potrzebujesz by wprowadzić się do dwojego wymarzonego mieszkania.


Mamy wszystko co potrzebujesz...

W Salonie Drzwi i Podłogi VOX oferujemy szeroki asortyment farb do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, farby dekoracyjne z metalicznymi pigmentami, lakiery i impregnaty do drewna, farby do metalu uzupełnione o wszelkie akcesoria malarskie.

Uzupełnieniem bogatej oferty farb jest mieszalnik kolorów zainstalowany przez jednego z renomowanych producentów farb.

Wśrod farb dekoracyjnych należy wspomnieć o MAGNAT STYLE dzięki której w charakterystyczny sposób osiągniemy np. efekt welatury czy "przetartego tynku" za pomocą glinki weneckiej. Całość subtelnie imituje powierzchnię aksamitu. W zależności od metody aplikacji i użytego narzędzia uzyskujemy przebarwienia wybranego koloru, zmieniające się w zależności od kąta padania światła. Większość oferowanych produktów to aktualne trendy kolorystyczne o doskonałej jakości i wytrzymałości.

W ofercie stolarki otworowej posiadamy większość producentów drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych: Pol-Skone, DRE, Porta, Invado, KRCENTER, CAL, Centurion, Egger, Erkado, Voster oraz tańsze Uniprofil.

Nasza oferta obejmuje również setki wzorów paneli podłogowych z własnej kolekcji VOX oraz KRONO ORIGINAL, SWISS KRONO, CLASSEN, podłóg drewnianych Balterio, Quick Step, Barlinek, podłóg egzotycznych Globalwood oraz listew przypodłogowych KRONO, VOX, DECORA.

Paris

Farby

Szeroki wybór farb

New York

Panele

Panele jakie tylko zechcesz

San Francisco

Narzędzia

Niezbędne narzędzia do remontu

Kontakt


Skontaktuj się z nami!

Salon Drzwi i Podłogi VOX

  • Adres: ul. Starowiejska 23, 22-400 Zamość, woj. lubelskie
  • tel.: 084 638 01 16
  • tel.: 084 638 01 17
  • tel.: 048 669 998 920
  • mail: salon@dekoratormarket.pl
  • NIP: 9220008899